• Цената е намалена.
  • Свеж
Нерѓосувачки Челик Подесувате за Refillable Nespresso Кафе Капсула Refilling Капсула Обновливи Pod Рамна подлога за Кафе Машина Производител

Нерѓосувачки Челик Подесувате за Refillable Nespresso Кафе Капсула Refilling Капсула Обновливи Pod Рамна подлога за Кафе Машина

 
DEN 624.48
DEN 450.00

Стока
Во продавницата


Почитувани Купувачи, Добредојдовте на Нашата Продавница,Разбирање Ќе бидат Високо Ценети!
Функција :
Нерѓосувачки челик рамен база, труд-за заштеда на енергија и дури и кога tamping кафе.
Мора да се направи еден куп на еспресо.
Идеален подарок за остроумниот кафе работам.
Спецификација :
Материјал : нерѓосувачки челик
База дијаметар : 24mm
Висина : 80mm
Боја : Сребрена
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Вашиот Satisfication и Позитивни Повратни информации се многу важни за нас. Ако имате било какви прашања,ве молиме падна слободно да контакт пред да ни даде неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми.
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4)Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е а с е можно со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
8)Можете да ги пратите на вашиот следење на број на или може да се види на следење на информации во рамките на својата цел онлајн .
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.


Карактеристики на производот

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
CFYFQ-003N
Подесувате База Тип:
Станот
Бренд Име:
seluna
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производот:
Кафе Tampers
Функција:
Barista Еспресо Кафе Млеко
S:
Refillable Nespresso Кафе Капсула

Поврзани производи