• Цената е намалена.
  • Свеж
Вендинг Машина Брави Тубуларна клучните Цилиндар Брави Вода вендинг машини за Заклучување на 5 Компјутери

Вендинг Машина Брави Тубуларна клучните Цилиндар Брави Вода вендинг машини за Заклучување на 5 Компјутери

 
DEN 960.00

Стока
Во продавницата


Вендинг Машина Брави Барел Заклучување Тубуларна Цилиндар Брави Вода вендинг машини за Заклучување
1. Тип : 7 Пина Вендинг Машина За Заклучување
2. Материјал : Цинк Легури Домување и Цилиндар
3. Површински Третман : Светла Хром Позлатен
4. Мерка : M19*L31.8ММ
5. Механизам : 7 Игли, Клучот може да се отстрани во 1 позиција
6. Клучни Спецификации : 2 buc копче за заклучување
7. Key type : Копче Поинаку ( ако сакате копче aliked, ве молиме известете кога ќе го поставите цел.)
( Ве молиме, известете копче тип кога ќе го поставите цел. Благодарение)
Нашите Manufactory Основана е во 2001 година, е специјализирана за развој, производство, маркетинг на висок квалитет на различни заклучувања и хардвер. Ние обезбедуваме cam брави, вендинг машина брави, шкафче брави, кабинет брави, заклучување цилиндри, прекинувач за заклучување, мебел за заклучување, багаж комбинација брава, тешки подлога брави, компјутер заклучи, шарки и различни хардверски делови. На супериорни бенефиции понудени од страна на нашата компанија се направи нашите производи идеално ги задоволат барањата. Нашата Компанија покрива површина од 3.000 метри квадратни и има околу 200 вработени. Со силна техничка сила и напредна опрема, нашите производи имаат добра репутација и дома и во странство. Ние се комбинираат за развој, дизајнирање, производство со маркетинг во едно, па ние може да им понуди производи со добар квалитет по конкурентни цени во голема брзина. Во исто време, ние се придржуваат до принципот на "успех со висок квалитет и одлична услуга на сите клиенти". Ние се прави значителни напори за континуирана контрола на нашиот систем за квалитет. Квалитетот на прво место и третираат клиенти, како надмоќ 1) од Водечките професионални производител на брави in China 2) Високо ниво на безбедност и врвен квалитет 3) ОЕМ и ODM ,мали цел на располагање 4) Sucessful решение дизајн разни на заклучување
Нашите Брави за Употреба


Карактеристики на производот

боја:
Клучни Aliked, Копче Поинаку
Број На Модел На:
11006
Големина:
M19*L31.8MM
Заклучување Тип:
вендинг maching цилиндар кодот
Materiel:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Големина:
M19*L31.8MM
Тип Клуч:
Клучни Aliked,ако сакате копче поинаку, ве молиме известете кога ќе го поставите цел
каталог:
вендинг машини за Заклучување
DIY Материјали:
Металугрија
Заклучување Тип:
Кабинетот Кодот

Поврзани производи