• Цената е намалена.
  • Свеж
Професионални рачно изработени 39 инчен Full Солидна Акустична Класична гитара Со Cedar Врвот/ Солидна ружино дрво Тело +Оригинални 30ММ ,Сјај

Професионални рачно изработени 39 инчен Full Солидна Акустична Класична гитара Со Cedar Врвот/ Солидна ружино дрво Тело +Оригинални

 
DEN 191999.04
DEN 97920.00

Стока
Во продавницата


Совети :
Ако купувате 2 ПАРЧИЊА или повеќе,цената е 5% попуст!
Ако ги купите овој гитара сега , ќе се добие Оригиналната 30ММ плус памук торба !
Пакетот вклучува :
1 * Гитара
1 * Оригиналниот 30ММ плус памук торба
Топ : ААА Солидна Cedar
Тело : Цврсти Ружино Дрво
Крај : Природата Сјај
Стринг : SAZ CJ500
Fingerboard : Абонос
Горниот и долниот string перница : Коска
Edge : Ружино Дрво
Звук Зрак : Cedar
Звучна дупка : Дрво inset
String скала : 650 MM
Решетка Род : Yes
Акустична Модел
Гитара ќе дојде со тежок случај!


Карактеристики на производот

Големина:
39 inches
Бренд Име:
Finlay
Fingerboard Материјал:
Абонос
Погоден за:
Дом-образование,Професионални Перформанси,Унисекс
Тип:
Акустична Гитара
Број На Модел На:
39AC150
Тон Позиција:
18F
Тело Материјал:
Солидна Cedar
Назад / Страна Материјал:
Солидна Ружино Дрво
String Winder:
Злато-пластични 3 во линија
Лак Материјал:
Махагони+Абонос
пикап:
Никој
боја:
како Слика
Подароци:
како опис

Поврзани производи