• Цената е намалена.
  • Свеж
Cotten Prajna Етничка Стил Бохемски Печатени Прекривки Покрие Поставите Чаршаф Опремени Со Рамни Сет

Cotten Prajna Етничка Стил Бохемски Печатени Прекривки Покрие Поставите Чаршаф Опремени Со Рамни Сет

 
DEN 6960.00
DEN 4663.00

Стока
Во продавницата

100% Cotten! Висок Quliaty! Prajna Етничка Стил Бохемски Печатени Прекривки Покрие Поставите Pillowcase Крал и Кралица Големина Bedlinen bedspread Рамен Лист Стил : Близнаци(4 Pcs),1 прекривки ги покрие : 59"*83", 1 рамен лист : 71"*90", 1 pillowcases : 19"*29" Целосна(4 Pcs),1 прекривки ги покрие : 79"*90", 1 рамен лист : 90"*94", 2 pillowcases : 19"*29" Кралицата(4 Pcs),1 прекривки ги покрие : 87"*94", 1 рамен лист : 98"*106", 2 pillowcases : 19"*29" Кралот(4 Pcs),1 прекривки ги покрие : 106"*93", 1 рамен лист : 98"*106", 2 pillowcases : 19"*35" Опремени Лист Стил : Близнаци(4 Pcs),1 прекривки ги покрие : 59"*83", 1 опремени лист : 47"*79", 1 pillowcases : 19"*29" Твин Големина: 1 парче Прекривки Опфаќаат : 150*210cm(59*83inches) 1 парче Опремени Лист : 120*200cm(47*79inches) 1 парче Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) Целосна(4 Pcs),1 прекривки ги покрие : 79"*90", 1 опремени лист : 54"*79", 2 pillowcases : 19"*29" Полна Големина 1 парче Прекривки ги Покрие : 200*228cm(79*90inches) 1 парче Опремени Лист : 137*200cm(54*79inches) 2 парче Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) Кралицата(4 Pcs),1 прекривки ги покрие : 87"*94", 1 опремени лист : 59"*79", 2 pillowcases : 19"*29" Кралот(4 Pcs),1 прекривки ги покрие : 106"*93", 1 опремени лист : 79"*79", 2 pillowcases : 19"*35" Материјал : висок квалитет со голема густина 100% Бранеа Памучна ткаенина, супер меки и удобни ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : Овој сет постелнина, НЕ содржи било утешителот вметнете работи, само маска, постои патент од страна на прекривки капак, така што може да се стави вашиот сопствен утешителот пополнување во опфаќа : ) Современите boho стил сет постелнина, едноставен, но елегантен, одлично одговара со било која домашна декорација! Машина перат,користете чиста ладна вода,ОДДЕЛНО и нема долго време впива за прв пат перење препорачува.


Карактеристики на производот

Големина:
CN Fitted Twin, CN Fitted Twin, CN Fitted Twin, CN Fitted Twin, CN Flat Twin, CN Flat Full, CN Flat Queen, CN Flat King
Стил:
Палатата
is_customized:
No
Количина:
3 еез
Тежина:
over 900g
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),2.5 m (8 стапки),2.2 m (7 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки)
Пополнување:
Никој
Употреба:
Дома
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
dovet покрие сет
Ткаенина Count:
60
Материјал:
100% Памук
одделение:
квалитет
Шема:
Печатени
Бренд Име:
Портокал Слон
тема count:
400TC
Ткаенина Густина:
173 * 118
Тип:
Прекривки Покрие Поставува
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Шаблон Тип:
Возбудува
Употреба:
Дома, Хотел, Свадба, Болница, Димовска
Свадба Постелнина Тип:
Едноставно.Свадба Четири-парче Комплет.бохемски
Возрасна Група:
Возрасни.брачен кревет, јоргани.bedclothes 3d.спална соба

Поврзани производи