• Цената е намалена.
  • Свеж
Цветни Печатени 3pcs Душеци За Бања И Тоалет Перат Тоалет и Бања Мат Тоалет Капак Покрие Бања Килими Тоалетот Седиште Перница Сет

Цветни Печатени 3pcs Душеци За Бања И Тоалет Перат Тоалет и Бања Мат Тоалет Капак Покрие Бања Килими Тоалетот Седиште Перница

 
DEN 1052.64
DEN 632.00

Стока
Во продавницата


12414
14119
Производи Детали :
1.Материјал : Микрофибер ,Сунѓерот Interlayer
2.Големина : 3 Еез (Вклучувајќи U-форма Мат 37.5x45cm, Правоаголник Мат 75x45cm, Тоалет Покрие 35x45cm ).
3.Применливи Предмет : Бања; Тоалет; Тоалетот.
4.На Дното Опис : Не-плетени. Не се Лизга Честички на дното. Со супер анти лизга ефект и пропустливост.
5.Лизга Отпор : Dustproof ; Вода-апсорбирање ; Абразивни Отпор; Анти-Лизга; Отпорни на Корозија.
Производи Предности :
(1) Ткаенина чувствуваат мека и удобна, флексибилни, статички, анти-статички.
(2) Лесно да се чисти, директно може да се мијат со машина за перење или рацете, не се пролева и згаснат.
(3) Без мирис, без штетни логистичка;Силна апсорпција.
(4) Носат-отпорни, и издржливи, перење постојаност на 3 или повеќе, никогаш нема да згаснат.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако одберете ја прилагодите ве молиме да ни кажа на прилагодите големина која ќе ви даде реална цена .И ако се прилагодите големина е премногу голем фабриката треба да се спојување на ткаенина, се надеваме на вашето разбирање.
2.Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.
3.Големината им овозможи на 1cm -2cm грешка.
4.Како резултат на производство серија, светлината интензитет фотографија ефект ќе имаат боја разлика.
5.W, e, исто така, има и други димензии,можете да пребарувате од мојата продавница.


Карактеристики на производот

Спецификација:
3pcs
Бренд Име:
ZEEGLE
Примена:
Бања
Материјал:
Микрофибер
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Шема:
Флорални
Стил:
Пастирски
Број На Модел На:
Бања душеци
Техника:
Машина Направени
Големина:
3pcs/set
Чистење Тип:
Рака Мие; Машина За Миење

Поврзани производи