• Цената е намалена.
  • Свеж
Vention USB C до Hdmi Кабел Поддршка 4K*2К За Macbook Google Пиксели Samsung S8 Тип-c до HDMI 1.8 M USB 3.1 Тип в за Hdmi Адаптер

Vention USB C до Hdmi Кабел Поддршка 4K*2К За Macbook Google Пиксели Samsung S8 Тип-c до HDMI 1.8 M USB 3.1 Тип в за Hdmi Адаптер

 
DEN 1246.08
DEN 760.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

боја:
Црна
Должина:
1.8m
оклопна:
Плетенка
Примена:
Камерата,MP3 / MP4 Плеер,ТВ КУТИЈА,Телефон,За iPod,Монитор,Телевизија,Мултимедијални,Микрофон,Компјутер,ДВД Плеер,Проектор
Пакување:
картонска кутија
Пакет:
Пакет 1
верзија:
hdmi 2.0 на
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
CGHBAC
Тип:
HDMI Кабли
Бренд Име:
VEnTIOn
Конектор A:
Тип-В
Конектор Б:
HDMI
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Функција:
HDMI2.0
Пол:
Машко-Машки
Пол:
Машко-Машки
Конектор A:
Тип-В
Конектор Б:
HDMI
Примена:
Мобилен Телефон со тип c интерфејс
Име на производ:
Vention USB Тип В за HDMI кабел Конвертор
Должина:
1.8m
функција 1:
Поддршка 3840*2160 30HZ
Карактеристика 2:
USB 3.1 ДА HDMI кабел
функција 3:
Тип в за hdmi Конвертор
карактеристика 4:
Тип-c usb c до hdmi

Поврзани производи