• Цената е намалена.
  • Свеж
Природни flourite кварцен Кристал Пушењето Цевка pentagonal цедилка тутун цевка исцелување rhomboid точка

Природни flourite кварцен Кристал Пушењето Цевка pentagonal цедилка тутун цевка исцелување rhomboid точка

 
DEN 1722.72

Стока
Во продавницата


Сите слики биле направени во дневна светлина. Ве молиме бидете сигурни дека "Брод" адреса во вашиот ЗАЧУВАМ сметка е точно. * Вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и во како-испраќаат услови, не се носат или да се измени. Ве молиме бидете сигурни дека ќе испратите е-пошта до една точна e-mail адреса. Јас сум подготвен да го реши секој проблем со моите клиенти. Тоа нормално ќе пристигне во 30 работни дена.
Јас одговор пораки 7 дена во неделата. ШАЛ превозот (ШАЛ превозот за 18-30 дена.(^v^)
Ако сакате да нарачате прилагодено производ, ве молиме кажете ни ја вашата спецификација во детали. ви благодариме за разбирањето!
производи слика :
Плаќање :
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање.поевтино и побрзо)
2.Производи Детали : Материјал : природни flourite кристал кварцен камен Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи : Свадба Декорација & Подарок Тема : цевка употреба : дома декорација Предмет : природни flourite кристал цевка Боја : бела големина : 8-10 cm тежина : околу g Регионални Функција : Кина Бренд Име : залагаат Накит Број на Модел : 0000 Внимание : Бидејќи секој производ е направен од природен камен, па можно е да има повремени содржини од други минерали, мали цицки, или пукнатини во камен. Ако пакетот изгубени во пошта, јас може да го препрати пакетот или да пратите полн со пари назад. EMS превозот (ЕМС за 6-10 дена.
Ние нудиме неколку превозот опции како што следи :
1.
* Во комбинација превозот попуст е достапен само ако се направи еден вкупно плаќање.
* Јас брод во рок од 3 работен ден по уплатата примена.
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Услови :
Предмети се испраќаат во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања. така ќе добиете сличен на сликата покажана, но квалитетот е ист. Откако ќе се направи, pls e-mail мене за комбиниран фактура ако јас не сум веќе го направиле тоа. секој примерок е уникатен и 100% врежан со рака.најбрзиот, но многу скапи)
4.
* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.најевтиниот но многу бавно)
Во Комбинација Превозот
* Јас сум среќен да се комбинираат превозот на предмети освои/купени во рок од 7 дена.
Задоволството на клиентите е нашиот компанијата цел. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате. Воздухот превозот (Ер превозот околу 15-20 дена,побрзо, но скапи)
3. Море за испорака (Море, превозот трае околу 45-60 дена, ќе е подобро да не се избере море, превозот, ако немате трпение за да чека толку долго време за околу 2 месеци.
Ако не сте задоволни со објектот по приемот, ве молиме бидете сигурни да се јавите ни се на прво место!
Ние нудиме целосна или делумна наплата која зависи од индивидуалната ситуација, во секое време, бидејќи ќе добиете вашите предмети.Ве молиме слободно контактирајте со нас за решавање на сите прашања може да бидат пред да замине повратни информации.
* Вие може да го добиете со 15% попуст на превозот. Ве молиме почекајте додека сите аукции заврши.
Јас испраќаат пакетите од Кина Пост.
повратни информации :
Ви благодариме за вас. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена по приемот за 100% наплата.


Карактеристики на производот

Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
ACSDVOCATE
Стил:
Југоисточна Азија

Поврзани производи