• Цената е намалена.
  • Свеж
4 парчиња / set Lycra Стоматолошки Единица Стоматолошки Бакар Стоматолошки Стол Седиште Покрива Катедрата Покрива Заштитни Случај на Стоматолошки Стол Седиште Постав?

4 парчиња / set Lycra Стоматолошки Единица Стоматолошки Бакар Стоматолошки Стол Седиште Покрива Катедрата Покрива Заштитни Случај

 
DEN 864.00
DEN 821.00

Стока
Во продавницата

Производ Конфигурација : 1 пациентот перница покрие 2 седиште backrest покрие 3 пациенти главата под перница ги покрие 4 лекар перница покрие Материјали и параметри : 1 увоз двојно еластична 2 Соодветна Големина : Слободен Големина Должина 110 - 120cm. Ширина 45 - 55cm Големи димензии должина од 120 138cm. Ширина 55 - 60cm Големи код заб седиште покрие Применливи модели : SUNTEM : ST-D307 серија, ST-D309 серија, ST-D520 серија, ST-D540 серија, ST-D560 серија, ST-D570 серија ZHIAN : ZA-208 A, З.А.-208 D, З.А.-208 E, З.А.-208 F, З.А.-208 Q2, З.А.-208 Q3. ANLE : АЛ-388 SA, АЛ-388 SB, АЛ-388 SC, АЛ-398 HF. VOVO : V920, V920 A, V930, V950, V950 A, V960, V960 ROSON : N9 N8 HIROL : HY-2288-F3 Anya : АЈ-A4800-2 JOINCHAMP : S600 Dantes : TS683 SINOL : S2320 Поради ткаенина материјал и сечење дизајн прашања. Големината ќе биде 3-5 см грешка.


Карактеристики на производот

боја:
бесплатни големина, големина L
Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
Бренд Име:
DEASIN
Број На Модел На:
стол седиште маска
НЕТО-WT.:
700g

Поврзани производи