• Цената е намалена.
  • Свеж
12mm Црна Монета (Не Магнетни) Хематит Природен Камен Монистра За Дама Жена Племенски Мода Накит Ѓердан 17.5 Бесплатен Превозот

12mm Црна Монета (Не Магнетни) Хематит Природен Камен Монистра За Дама Жена Племенски Мода Накит Ѓердан 17.5 Бесплатен Превозот

 
DEN 312.00
DEN 237.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
12mm
Метали Тип:
тибетската сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
jbyzbsm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A01075
is_customized:
Yes
Функција:
Други
is_customized:
Yes
Метали Тип:
хематит
Должина:
17.5
Камен Облик:
Круг
Парична казна или Моден:
боја:
Црна
Материјал:
Скапоцен камен:
хематит
Големина на:
12mm

Поврзани производи