• Цената е намалена.
  • Свеж
Лето Симпатична Боја Кучиња Т-Маица Жените Животинско кучиња Печатени Уметност Т кошула Мека Кратко Sleeve Обичните Бели Блузи S1680

Лето Симпатична Боја Кучиња Т-Маица Жените Животинско кучиња Печатени Уметност Т кошула Мека Кратко Sleeve Обичните Бели Блузи

 
DEN 550.56
DEN 380.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте да направите Dropshipping!


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Бренд Име:
IALLYGOOD STUDIOS
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
S1680
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Материјал:
Модални,Полиестер,Spandex,Памук
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Блузи Тип:
т кошули
Пол:
Жените
Година сезона:
Лето
Големина:
S M L XL XXL
Стил:
Моден

Поврзани производи