• Цената е намалена.
  • Свеж
Мотоцикл CNC Работ Намали Пета Пети Shift Менувачот w/ Shifter Колче За Харли Роуд Глајд Роуд Кинг Турнеја Планирам Три Планирам Туринг

Мотоцикл CNC Работ Намали Пета Пети Shift Менувачот w/ Shifter Колче За Харли Роуд Глајд Роуд Кинг Турнеја Планирам Три Планирам

 
DEN 1468.32
DEN 1380.00

Стока
Во продавницата

Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна Материјал : Палка Алуминиум
Количина : 1 пар Shift Менувачот Должина : 7 1/4"(185mm)
Shifter Колче Должина : 2 .6"(67mm) Висок Квалитет и Тешки Палка Алуминиум Пета/Пети Shift Држела и Shifter Штипки. Работ намали црна елоксирани и машински алуминиумски заврши Вклопува '86-подоцна FL Софтејл, '88-подоцна Туринг и '08-подоцна Trike модели


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нога Почива
Бренд Име:
MAIZHI
Материјал Тип:
палка алуминиум.
Објектот Тежина:
0.1kg

Поврзани производи