• Цената е намалена.
  • Свеж
Бренд Нови LCD Дисплеј Замена За Nikon D7000 LCD Дигитален SLR Камера

Бренд Нови LCD Дисплеј Замена За Nikon D7000 LCD Дигитален SLR Камера

 
DEN 527.52
DEN 501.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Компатибилен Бренд:
за nikon
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Екран На Допир:
No
Бренд Име:
Луди RZX
Број На Модел На:
d7000
LCD Комплет:
Yes

Поврзани производи