• Цената е намалена.
  • Свеж
Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За SAMSUNG 2400CII V25 XVC XVM 2660 V30 25333 V25 XVC 2600C V25 XVC 2800 V25 V20 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За SAMSUNG 2400CII V25 XVC XVM 2660 V30 25333 V25 XVC 2600C V25 XVC 2800 V25 V20 Полнач

 
DEN 896.16
DEN 583.00

Стока
Во продавницата

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За SAMSUNG 2400 CII V25 XVC XVM 2660 V30 25333 V25 XVC 2600 C V25 XVC 2800 V25 V20 Полнач
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19 V / 4.74 НА
-Конектор Големина : 5.5 мм x 3.0 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За SAMSUNG 2400 CII V25 XVC XVM 2660 V30 25333 V25 XVC 2600 C V25 XVC 2800 V25 V20 Полнач
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
https : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1957296_32738067666.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
DBJBA
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
2400CII V25 XVC XVM 2660 V30 25333 V25 XVC 2600C V25 XVC 2800 V25 V20
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.74 На
Излезниот Напон:
19V
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
5.5 мм X 3.0 mm
is_customized:
Yes
Излез:
19v 4.74 на
гаранција:
3 Години

Поврзани производи