• Цената е намалена.
  • Свеж
10Pcs KP08 8мм p08 Висок квалитет вметнете имајќи го окното за поддршка на Сферични ролери цинк легура монтирани лежишта перница блок домување

10Pcs KP08 8мм p08 Висок квалитет вметнете имајќи го окното за поддршка на Сферични ролери цинк легура монтирани лежишта перница

 
DEN 556.32

Стока
Во продавницата


Купи други количини, контактирајте го продавачот, се повеќе на број, ја намали цената


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
KP08
Структура:
Црв
Површина Грубост:
Ра 0.05
Бренд Име:
RDC
Материјал:
Цинк Легура
Премази:
Цинк Легура
Бродови Од:
Кина
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.07lb.)
Пакет Големина:
5cm x 10cm x 10cm (1.97in x 3.94in x 3.94in)
Се стандардни делови:
Стандардни Делови
Модел:
погледнете ги упатствата
Дебелина (мм):
види инструкции
Број на возниот тела:
погледнете ги упатствата
Производ Одделение:
Одлични
Материјал на возниот имајќи домување:
види инструкции

Поврзани производи