• Цената е намалена.
  • Свеж
2 ПАРЧИЊА Електрична Пумпа за Масло Авто-Пумпа за вшмукување

2 ПАРЧИЊА Електрична Пумпа за Масло Авто-Пумпа за вшмукување

 
DEN 3668.16

Стока
Во продавницата


2 ПАРЧИЊА Електрична Пумпа за Масло Авто-Пумпа за вшмукување
Име : Електрична Пумпа За Масло
Напон : 12 V/24 V
Максимален Капацитет : 65 L/мин
Вшмукување : 5m
Испорака Глава : 15 милиони
Брзина : 3800rpm
Експлозија-доказ одделение : IP55


Карактеристики на производот

моќност:
Електричен
Структура:
Еден фаза Пумпа
Притисок:
Висок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Масло
Теорија:
Вакуум Пумпа
Број На Модел На:
12v
Примена:
Дизел, kerosene, алкохол
Гориво:
Електричен
Напон:
12V
Максимален капацитет:
65L/мин
Вшмукување:
5m
испорака глава:
15 милиони
Брзина:
3800r/мин
Експлозија-доказ одделение:
IP55
Жица:
2m Содржат батеријата клип
Accessires:
Три грлото обрачот, на решетката
Материјал:
Јаглероден Челик
Примена:
Дизел, kerosene, алкохол

Поврзани производи