• Цената е намалена.
  • Свеж
Нерѓосувачки челик 4 во 1 Цевка Алатка -Тутун Reamer Подесувате Pokers Пушењето Додатоци Копче Прстен Складирање Преносни 2 парчиња/многу t116

Нерѓосувачки челик 4 во 1 Цевка Алатка -Тутун Reamer Подесувате Pokers Пушењето Додатоци Копче Прстен Складирање Преносни 2 парчиња/многу

 
DEN 264.00

Стока
Во продавницата


Нови Автентични Цевка Алатка - Тутун Цевка Reamer Подесувате Pokers Алатка За Пушење, Прибор Средства За Чистење
Тежина : 19g
Едноставен дизајн
Лесен за користење
Голема вредност за пари
Практична
Функционална
1lot=2 парчиња
Никогаш Не Се Користи & 100% Гарантира Сосема Нов.
Го прави голем дар! Ограничена понуда, па цел сега за себе и за пријатели
Подобро како подарок или лични collectable! Совршен за секоја прилика & забава начин на живот или колекција.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака.
За бесплатен превозот, ние обезбеди CH Пост со следење на никој.,нормално времето за испорака ќе биде 20 работни денови.Ние нудиме EMS, DHL ,UPS-от и Fedex,но не и бесплатен превозот.
Испраќање е договорен рок од 5 работни денови откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Ali Express.
EMS : 7-14 работни денови. DHL/UPS/ФЕДЕКС : 3-7 работни денови.
Ние не сме одговорни за било каква несреќи одложувања или други прашања што се repsonsibility на превозот услуга.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
пешачки
Број На Модел На:
s01125
Обликот:
Директно Тип
Материјал:
Метал
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Поврзани производи