• Цената е намалена.
  • Свеж
Реална Меки Силиконски Дилдо Вшмукување Чаша Машки Вештачки Пенис Дик Жена Masturbator Возрасни Секс Играчки Вибратори За Жени

Реална Меки Силиконски Дилдо Вшмукување Чаша Машки Вештачки Пенис Дик Жена Masturbator Возрасни Секс Играчки Вибратори За Жени

 
DEN 888.00
DEN 453.00

Стока
Во продавницата


Мека и Безбедно Материјал
Материјал : Силикон+TPE
Земја на потекло : Кина
Димензии : Должина : 16 cm
Дијаметар : 3.5 см
Insertable Должина : 13cm
Спецификации :
Ергономски дизајн, lifelike главата, вена и топки детали за максимална сензација.
Мека, мазна и еластична со трајни форма, одговараат и на почетник и професионален играч.
Силна вшмукување чаша база и преносни, уживајте во себе каде и да сте.
Водоотпорен за yur бања забава.
Чиста Совети :
1. Ве молиме чисти производот ПОБРЗО по употребата. Таму може да се секрет и лубрикант остаток дека лесно ќе се одгледуваат бактерии.
2. Измијте со топла вода и сапун. Ви препорачуваме употреба на детергент Специјализирани за Секс радост.
3. Исчистете ја со мека по миење (ве Молиме чисти од страна на возрасни играчка за дезинфекција, не врела вода.) Потоа се задржи тоа чување .
Пакетот Вклучува :
1 x Дилдо (Дискретна Пакет)
Answer : ___________________________ Note : Ние сме посветени на заштита на вашата приватност. Не било чувствителни зборовите прикажани на пакувањето.


Карактеристики на производот

Дијаметар:
3.5 см
Тип На Објект:
Вибратори
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
MQFORU
Број На Модел На:
AMB-L0001
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
160mm(L) x 35mm(D)
Должина:
16cm
Дијаметар:
3.5 см
боја:
месо
Insertable Должина:
13cm
Точка име :
Женски Masturbator Возрасни Секс Играчка
Име На Модел:
Реална Дилдо Силикони Пенисот за Жена
Функција:
Жените Клиторисот Масажа

Поврзани производи