• Цената е намалена.
  • Свеж
Луксузни Модни кристал ѕид светилка голем ѕид светла sconce ѕидот во спалната соба ноќни клубови aisle светилка влезот ходникот светлина модерна

Луксузни Модни кристал ѕид светилка голем ѕид светла sconce ѕидот во спалната соба ноќни клубови aisle светилка влезот ходникот

 
DEN 15264.00
DEN 13432.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
ЕМК,ССА,ГШ,PSE,УЛ,CCC,CE
Гаранција:
3
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
3
Тип На Прекинувач:
Допрете За вклучување/Исклучување на уредот,Knob префрлате
Тело Материјал:
Кристално
Техника:
обложено
Стил:
Современа
Сенка Тип:
Кристално
Напон:
90-260V,220V,110V
Материјал:
Кристално
Осветлување Област:
15-30square метри
Примена:
Кревет Во Соба,Трпезарија
Боја На Каросеријата:
Јасно
База Тип:
E14
Сенка Ветер:
Надолу
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
sy34-1
Бренд Име:
Timebus
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Карактеристики:
Ѕидот Светла

Поврзани производи