• Цената е намалена.
  • Свеж
6PCS QingGear Титаниум Кампување Пешачење Садови Spork Вилушка Лажица Utensil Отворено Пикник Gadget Отворено Готвење со најлон Торбичка

6PCS QingGear Титаниум Кампување Пешачење Садови Spork Вилушка Лажица Utensil Отворено Пикник Gadget Отворено Готвење со најлон

 
DEN 1439.52
DEN 1224.00

Стока
Во продавницата


Прилагодено лого за цел преку 20pcs. За повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас!
1 LOT=6 PCS
Qing Gear Титаниум Кампување Пешачење Отворено Садови Spork Вилушка Лажица
-100% титаниум издржлив, лесен, отпорни на топлина, не-токсични и не-корозивен
-Доаѓа со најлон торбичка за лесно да ги носат.Карактеристики на производот

Материјал:
Титаниум
Изглед:
Круг
Капацитет:
Прочистување Методот:
Никој
торба стил:
Никој
Пати:
No
Слама Должина:
Никој
Модел:
S0080-30
Вода Прочистување Методот:
Никој
Расположливиот:
No
Со Кулер Торба или Не:
No
Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Применливи
Тип:
Нож/Вилушка/Лажица
Стил:
Отворено
Со прибор за на маса или Не:
Yes
Бренд Име:
QingGear
Капацитет:
1
Големина:
17cmX3.8cm
Нето тежина:
20g

Поврзани производи