• Цената е намалена.
  • Свеж
Melario Девојки Фустан 2018 Модата Партија Детска облека Крои Чипка Деца Облека за Девојки се Облекуваат За 2-6 Година Принцеза се Облекуваат

Melario Девојки Фустан 2018 Модата Партија Детска облека Крои Чипка Деца Облека за Девојки се Облекуваат За 2-6 Година Принцеза

 
DEN 499.20
DEN 414.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на Sotida Продавница
1,би можеле да Бесплатен превозот ако ако Купите Голема Цел,
Бесплатни e Packet
САД
Над 20$ Слободни e Packet
Саудиска Арабија,Израел,
Норвешка, Канада ,
Австралија ,Франција,
Велика Британија, Украина, Русија, Над 60$ Слободни ARAMEX Обединетите Арапски Емирати,Индија Над 150$ Слободни ARAMEX
Кувајт,Саудиска Арабија,
Оман,Либан,
Катар, Јордан,
Шри Ланка,
Бахреин,Eaypt
2,Ние ќе Превозот во рамките на 2-5days
3.pls оставете ги вашите детали адреса(име и презиме, куќен број, поштенски код, и tel) пред да одлучи да го стави на ред.
4.Можете да cantact ни ако имате било какви проблеми, ние ќе се обидеме да ви помогне ,само да веруваат во нас и не ни даваат лош повратни информации лесно.
ВИ ПОСАКУВАМ МОМЦИТЕ УЖИВААТ ВО ШОПИНГ
Децата НИ Големина
Облека Должина
(cm)
Градите
(cm)
Должина На Ракав
(cm)
Панталони Должина
(cm)
Ознака Големина
Погоден Висина
(cm)
2 T
46
50
80
90-96
3 T
48 52
90
96-100
4 T
49
54
100
100-106
5 T
52
58
110
106-112
6 T
54
62
120
112-118
Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
(1) големината се мери со раце, ве молиме овозможи 1-3cm грешка на мерењето . (1inch=2.54 см) (2) Ако вашата мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина. (3) Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори .
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Да Russion : e Packet испорака од Кина (10 до 30 работни дена)
2. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака. Бразил е потребно повеќе време 50-120 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
Повратните информации :
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
За нас :
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг!
повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи
http : //www.aliexpress.com/store/1239991


Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Бренд Име:
melario
Материјал:
Памук,Полиестер,Lycra,Акрилик,Spandex,Микрофибер
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Стил:
Симпатична
Декорација:
Ruched
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Petal Ракав
Вграден Градник:
No
Јака:
Плоштад Јака
Број На Модел На:
AZ1415-H
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Ткаенина Тип:
Worsted

Поврзани производи