• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобилски клима компресорот за FS10 за ford transit,

Автомобилски клима компресорот за FS10 за ford transit,

 
DEN 6144.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Должина:
30cm
Година:
2018
Бренд Име:
NEKPOKKA
Специјални Функции:
Ладење
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
FS10
Објектот Тежина:
9kg
Материјал Тип:
Железо
Објектот Висина:
25cm

Поврзани производи