• Цената е намалена.
  • Свеж
2 парчиња (9 глави/Куп) 35cm Симулација Прекрасна Hydrangea Цвеќиња Вештачки Цвеќиња за Свадба на Божиќ Дома Хотел Декорации

2 парчиња (9 глави/Куп) 35cm Симулација Прекрасна Hydrangea Цвеќиња Вештачки Цвеќиња за Свадба на Божиќ Дома Хотел Декорации

 
DEN 383.52
DEN 249.00

Стока
Во продавницата


Објектот информации : вештачки декоративни цвеќиња
Состојба : нова
материјали : пластика & ткаенина
должина : стан. 35cm
цвет раководител е дијаметар : стан. 4.5-5cm
еден куп цвет вклучувајќи 6 произлегува и 9 цвет глави
вазна не вклучуваат
Политика На Враќање :
Ние не нудиме наплата или размена. Allreturns/размена мора да известени
ни 48 часа од приемот на производот. Се враќа/размена
мора да биде примен од страна на uswithin 10 дена затворање на цел. Наплата е дадена
откако производот е враќање.Превозот и ракувањето со бесплатно, осигурување
и се врати превозот arenon се враќа за сите врати orexchange
објекти. Купувачот има topay за превозот надомест за враќањето/размена.
Сите се враќа/размена мора да биде во оригиналниот пакет стареење и resalable
состојба.Ние нема да ги прифати anyused, се мијат, извалкан,оштетени,
збрчкан или soiled итн.
Повратни Информации Политика :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации по добивање на објектот.
Ве молиме контактирајте со нас ако сте незадоволни со нашите производи orservice
пред да се остави anegative повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне
решавање на било какви проблеми.Ние ќе бидеме среќни да се направи добар бизнис со вас.
Комуникација, најдобар начин да ги разреши евентуалните спорови.
Поддршка на корисниците на :
Нашите квалификува услуги на клиентите ќе ви помогне со било каков проблем orquestion
може да имате.Сите Emailwill се одговори во рок од 12 часа. Pleasebe сигурни
на референца на ORDERNUMBER дека сте купување на со
СИТЕ писма.Превозот andhandling бесплатно, Плаќање
инструкции, Returnpolicy се дел од Условите за Продажба.Ние се претпостави што
прочитав и прифатени од нив, ако поставите вашата цел.


Карактеристики на производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Carnation
Цвет Стил:
Цвет Букет
Бренд Име:
jiumengya
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
35cm
Материјал:
Пластични
Стил:
Цвет
Состојба:
Бренд Нови
Материјали:
ткаенина и пластика
Должина:
35cm
Вид:
Екранот Цвет

Поврзани производи