• Цената е намалена.
  • Свеж
2 Парчиња 6 боја мемо подлога Индекс забелешка хартија Мулти мини Пост тоа Канцелариски Канцелариски прибор за Училиште материјали 9005

2 Парчиња 6 боја мемо подлога Индекс забелешка хартија Мулти мини Пост тоа Канцелариски Канцелариски прибор за Училиште материјали

 
DEN 211.20
DEN 169.00

Стока
Во продавницата

Функција : Инспирација : Индекс забелешка. Тело Материјал : Хартија, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина. Големина : 90 листови, 6 боја. Тежина : 40g. Функција : Memo pad / Лепливи белешки / Promotion / Office & Училиште. Совет : Ова е 2 парчиња/многу. Секое парче вклучуваат вкупно 90 листови, 6 боја.


Карактеристики на производот

Стил:
Мемо Влошки
кориснички:
No
Функција:
Декорација
Функција:
Самолепливи
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
Бренд Име:
YEWANGSKY
Број На Модел На:
9005

Поврзани производи