• Цената е намалена.
  • Свеж
Dispalang Количка за преносни Патна Торба Со Чевли Џеб игри со авијација Девојка Торба Патување багаж Голем Капацитет Патување Tote

Dispalang Количка за преносни Патна Торба Со Чевли Џеб игри со авијација Девојка Торба Патување багаж Голем Капацитет Патување

 
DEN 2399.52
DEN 1440.00

Стока
Во продавницата


Dispalang Количка за преносни Патна Торба Со Чевли Џеб игри со авијација Девојка Торба Патување багаж Голем Капацитет Патување Tote
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Патни Торби
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
Патување Duffle
Стил:
Моден
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Тежина:
500kg
Бренд Име:
Dispalang
Имаат Drawbars:
No
патна торба:
Патување Totes
Објектот Висина:
29cm
Објектот Должина:
45cm
Главен Материјал:
Платно
Повод:
Разноврсна
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
ролери ролери
боја:
Како Секоја Слика Се Покаже
Големина:
45*29*20cm
рамо појас:
прилагодлив
Карактеристики:
Independ Чевли Оддел
категорија:
Фитнес Тренинг Во Тенис Патување Јога Кошарка Duffel Кеси

Поврзани производи