• Цената е намалена.
  • Свеж
Антички Стил Star Wars Винил Рекорд LED Светло Ѕиден Часовник Креативни рачно изработени CD Ѕиден Часовник Дома Декоративни Најдобар Подарок

Антички Стил Star Wars Винил Рекорд LED Светло Ѕиден Часовник Креативни рачно изработени CD Ѕиден Часовник Дома Декоративни Најдобар

 
DEN 1597.92
DEN 959.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Лист Големина:
12 инчен
Тип:
Ѕидни Часовници
Motivity Тип:
Дигитални
Стил:
Креативните
Дијаметар:
30cm
Обликот:
Геометриски
Шема:
Цртан филм
Тежина:
300g
Функција:
Антички Стил
Комбинација:
Ги одделува
Тело Материјал:
Пластични
Должина:
300mm
Број На Модел На:
RECORD608
Дисплеј Тип:
Игла
Ширина:
30cm
Форма:
Единствен Лик
Бренд Име:
Preciser
Применливи Сместување:
дневна соба
Ѕиден Часовник Тип:
3мм
Материјал:
винил lp

Поврзани производи