• Цената е намалена.
  • Свеж
Цвет Свадба Коса Додатоци Булчински Бисер Жените Headband Кристал Tiaras Мода Глава Парче Коса Декорација Ангажман

Цвет Свадба Коса Додатоци Булчински Бисер Жените Headband Кристал Tiaras Мода Глава Парче Коса Декорација Ангажман

 
DEN 872.64
DEN 803.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TANGTANG
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Hairbands
Број На Модел На:
F-24-21
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата

Поврзани производи