• Цената е намалена.
  • Свеж
Водоотпорен теписи Трајни килими Обичај специјални автомобили багажникот душеци за Peugeot 308SW 607 307SW 206 207 301 307 408 308 308S

Водоотпорен теписи Трајни килими Обичај специјални автомобили багажникот душеци за Peugeot 308SW 607 307SW 206 207 301 307 408

 
DEN 2880.00
DEN 2592.00

Стока
Во продавницата

Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел. На пример Форд Фокус 2017 Година /Beige Color/5 Seats Ако можете да ни испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме


Карактеристики на производот

Боја Име:
целосно црна, црна, црвена, црна, златна, црвена, кафе, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Ширина:
49
Објектот Тежина:
1.9kgs
Специјални Функции:
автомобил багажникот душеци за Peugeot
Име На Модел:
3131Peugeot1
308-Година:
2014,2011,2012,2009,2010,2013
Peugeot Модел:
308
Материјал Тип:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Висина:
15
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Објектот Должина:
69
Патосници Тип:
Мат Кожа
Текстурата на материјалот:
ПВЦ

Поврзани производи