• Цената е намалена.
  • Свеж
3.7 V 180mah литиум батерија за SYMA X20 quadcopter резервни делови UAV додатоци

3.7 V 180mah литиум батерија за SYMA X20 quadcopter резервни делови UAV додатоци

 
DEN 383.52
DEN 364.00

Стока
Во продавницата


Се применуваат за :SYMA X20
Пакетот вклучува : 1pcs


Карактеристики на производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
Литиум Батерија
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Број На Модел На:
SYMA X20
За Возило Тип:
Авионите
Материјал:
Композитен Материјал
Бренд Име:
BLLRC

Поврзани производи