• Цената е намалена.
  • Свеж
Згусне Душеци Во Кујната Против пролизгување Бања Тепих За Тоалет Absorpt WC Душеци на Подот Тепих Во дневната Соба Не се лизга banyo paspas

Згусне Душеци Во Кујната Против пролизгување Бања Тепих За Тоалет Absorpt WC Душеци на Подот Тепих Во дневната Соба Не се лизга

 
DEN 1401.60
DEN 701.00

Стока
Во продавницата


Опис На Производот
Име на производ : Анти-лизга бања мат/бања тепих
Материјал : Меша
Се користи за : Бања, Спална соба, Кујна, Дневна соба, Тоалет, итн
Пакетот вклучува : 1 парчиња бања душеци
Големина : околу 50 x80cm 60 x90cm
(1-3cm грешка)
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Повеќе Боја на Плоштадот Овална Кат Мат Спалната соба Килими,Кујна Килим Теписи Мека Дневна Соба и Бања Тепих,Против пролизгување Бања Мат Doormat
Класичен Бања Тепих Бања Мат, Против Пролизгување Doormat Бања Килим Теписи, Semici rcle Спалната соба Кујна, Тоалет Килим Мат Alfom


Карактеристики на производот

Спецификација:
about 50x80cm, about 60x90cm
Шема:
Геометриски
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Техника:
Машина Направени
Примена:
Бања
Бренд Име:
changbvss
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
kkFHD245
Големина:
about 50x80cm
Материјал:
спојувањето
Име на производ:
Против пролизгување Бања Тепих патосници Подлога Бања Мат За Кујна Doormats
Тип:
против пролизгување бања мат
боја:
Мулти Бои 7 Бои
Карактеристики:
Против пролизгување,нафта и апсорпција на Вода, Супер Меки
Име:
кат мат
број:
kkFHD245

Поврзани производи