• Цената е намалена.
  • Свеж
Перформанси Основни и Fiberglass и НЕТО FCS G3 буквален за мрежа во Светот - Три Перка Thruster Поставите FCS Мали Димензии Fcs перки shortboard

Перформанси Основни и Fiberglass и НЕТО FCS G3 буквален за мрежа во Светот - Три Перка Thruster Поставите FCS Мали Димензии Fcs

 
DEN 1440.00
DEN 1210.00

Стока
Во продавницата


Материјал : Fiberglass и НЕТО
Мувла : Иднината База G3
СЕТ ОД 3 ПЕРКА е совршено избалансиран за повеќето сурфери
Лесни перки со извонреден флекс, мазна се чувствуваат и импресивен естетски
Боја : НЕТО


Карактеристики на производот

Бренд Име:
QQSPORT
Отворено Активност:
Сурфање
Материјал:
Fiberglass и НЕТО
Количина:
3pcs
Големина:
G3
Боја:
Нето
Тежина:
180g

Поврзани производи