• Цената е намалена.
  • Свеж
1pcs бесплатен превозот двојно Гума запечатување покрие длабоко ритам топката имајќи 6209-2RS 45*85*19 мм

1pcs бесплатен превозот двојно Гума запечатување покрие длабоко ритам топката имајќи 6209-2RS 45*85*19 мм

 
DEN 571.20

Стока
Во продавницата


Модел
6209-2 RS
Димензии
Создаден (d)
45
мм
Дијаметар (D)
85
мм
Ширина (Б)
19
мм
Печати Тип
2 RS(Две страни гума)
Квалитет
P0.Z2 / ABCE-1.Z2
Материјал
Имајќи челик (Gcr15)
Испорака датум
По барање испорака
Овој дел имајќи го чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век. Е погодна за моторни, играчки, модел, инструменти и метри, електрични алатки, комуникациска опрема, фитнес опрема, и други области. Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Како професионален имајќи производи снабдувач со многу години искуство,ние може да понуди многу видови на добар квалитет на топката лежишта. Ние сме отворени за сите искрени купувачи, за понатамошни информации, добредојдени да се направи истрага, ви благодариме што одвоивте време да ја прочитате нашата информации!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
6209 2RS 6209RS 6209DDU LLU 6209-2RS1 6209-2RSH 6209VV 6209ZZ 6209Z
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката

Поврзани производи