• Цената е намалена.
  • Свеж
Полн Плоштад 5D DIY Дијамант Сликарство Жаба тоалет 3D Круг Вежба Везови Крстот Бод Мозаик Дома Декор Подарок

Полн Плоштад 5D DIY Дијамант Сликарство Жаба тоалет 3D Круг Вежба Везови Крстот Бод Мозаик Дома Декор Подарок

 
DEN 350.40
DEN 210.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Големина:
20x20cm Square, 25x25cm Square, 30x30cm Square, 35x35cm Square, 40x40cm Square, 45x45cm Square, 50x50cm Square, 55x55cm Square, 60x60cm Square, 20x20cm Round, 25x25cm Round, 30x30cm Round, 35x35cm Round, 40x40cm Round, 45x45cm Round, 50x50cm Round, 55x55cm Round, 60x60cm Round
Употреба:
Слики
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација Шаблон Тип
Алатки тип:
Pick-Up Алатки Вид
Дијамант сликарство Поставите Тип:
diy дијамант сликарство
кристал Детали :
Целосна Дијамант со слика колекции внатрешни детали смола честички
Колекции Везови Метод:
Целосна Везови Тип
дијамант сликарство Завршување:
Треба рачно изработени Материјал од Дијамант

Поврзани производи