• Цената е намалена.
  • Свеж
Myslc Печатени Покритие за Prestigio MultiPad Wize 3041 PMT3041 3G 10.1 инчен Таблет Универзална СТП Кожа Стојат Случај

Myslc Печатени Покритие за Prestigio MultiPad Wize 3041 PMT3041 3G 10.1 инчен Таблет Универзална СТП Кожа Стојат Случај

 
DEN 431.52

Стока
Во продавницата


Пакетот вклучува : 1 buc кожа случај
Пријателски потсетник
1. Како што е универзалната случај,па нема камера дупка
2. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред.
3. Ако не можете да се сигурни дали случај одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи ред
4. ние не сме одговорни за вашите погрешна цел


Карактеристики на производот

Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
Универзална
Ширина:
19.4cm
Број На Модел На:
KXW03160178PCLC
Должина:
26.2cm
Модел Компатибилност:
за Prestigio MultiPad Wize 3041 PMT3041 3G
Шаблон Тип:
Печати
Пакет:
No
Бренд Име:
Myslc

Поврзани производи