• Цената е намалена.
  • Свеж
Mosunx Промоција 4000DPI LED Оптички 6D USB Кабелска Игри Глувчето 6 Копчиња Игра Про Гејмер Компјутер Глувци За персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Висок Квалитет

Mosunx Промоција 4000DPI LED Оптички 6D USB Кабелска Игри Глувчето 6 Копчиња Игра Про Гејмер Компјутер Глувци За персонален КОМПЈУТЕР

 
DEN 399.36

Стока
Во продавницата


Топло-продажба нова Мода Професионални Шарени Светлото 4000 DPI Оптички Жичен Игри Глувчето За десктоп и Лаптоп 1pc
Внимание : глувчето само имаат Црна боја, но тоа ќе блесне различна боја кога се користи
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Копчиња : 6 копчиња со копчето за тркала.
Системи за следење : Оптички.
Max DPI : 4000 DPI.
Прилагодливи DPI Прекинувач : 1200/2500/3200 DPI/4000 DPI.
Ултра-прецизни Скролувајте Тркала.
Оптичка технологија работи на повеќето површини.
Ергономски дизајниран, долгорочна употреба, без замор.
Интелигентни конективност, нема потреба да код, plug & play.
Изграден-губење на железо, да се чувствуваат удобно, мобилни и стабилност.
Вклучете Живот : 5 милиони циклус.
Големина : 130(L) × 71(W) x 43(H)mm.
Тежина : околу 132g.
Компатибилен со Windows XP, Vista, Windows 7, МЕНЕ, 2000 и Mac OS..или најновите.
Корисникот за : high-end играчи, игри професионални играчи.
Пакет Содржина :
1 PC Игри Глувчето (без мало пакет)
1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. 2.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. 3.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1 - 5 работни дена за исплата добиле ,ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во времето,ве молиме љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи.
2.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е бесплатен превозот за повеќето земји. Покрај тоа, ние нудиме e Packet, Русија Воздух(Ruston), EMS, DHL и така натаму.
3.Кога ќе примите предмети ќе нареди.Ве молиме проверете го ова внимателно во рок од 24 часа.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
1.Ако имате било каква потреба или проблем,ве молиме ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.e-mail.порака,ние секогаш при тука!
2.Ако не сте задоволни со квалитетот на вашата нарачка,можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање : се Врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Ако имате било какви проблеми plesae контактирајте ни прв, ни остави nagative повратни информации или отворете спорот не може да го реши проблемот. Ние сме насочени да се обезбеди најдобрите производи и најдобра услуга. Па, ве молиме обратете се до нас и ќе добиете задоволство резултат!
Можете да разговарате со нас кога ние areonline. Исто така, можете да ни испратите е-пошта.
Внимание : Поради различни царински правила во секоја земја. Со цел да се пакет мазна царинење. Ние ги испратите на пакувањето на производот, не е ист. Некои земји не испраќате оригинални пакувања. Се надевам дека ќе разбере . Имате прашања слободно контактирајте со нас. среќен шопинг !


Карактеристики на производот

боја:
Црна
Бруто тежина:
105g
Рака Ориентација:
Двете Раце
Стил:
Прст
Број на Ролки:
1
Моќност Тип:
Батерија
Пакет:
No
Времето на пазарот:
Јан-13
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Тип:
Жичен
Број на Копчиња:
6
Интерфејс Тип:
USB
DPI:
4000
Бренд Име:
mosunx
Број На Модел На:
4000DPI Оптички Жичен Игри Глувчето Глувци
Здраво добредојдовте нашата продавница:
Sannysis
игра Глувчето кс оди тастатура Графички таблет:
глувчето гејмер игри игра влошки mousepad проекција raton inalambrico
gaming mouse pad безжична steelseries:
Тип
компјутерски игри mouse pad воздух teclado:
Метод На Следење На
мало пакет нема да се изменуваат:
Нови Пристигнување Топла Продажба Врвот Висок Квалитет 2016 година ТОПЛО!!! 2015 година 2014 година
Производи Статус:
Акции
Примена:
Десктоп, Лаптоп
Метод На Следење На:
Оптички
Оптичка Резолуција:
4000 DPI

Поврзани производи