• Цената е намалена.
  • Свеж
FEECOLOR Облека Harem Панталони За Жени Во Genie Bohimia Секојдневен Циганска Паун Print - Хипи јога танц Дното

FEECOLOR Облека Harem Панталони За Жени Во Genie Bohimia Секојдневен Циганска Паун Print - Хипи јога танц Дното

 
DEN 959.52
DEN 537.00

Стока
Во продавницата


[xlmodel]-[custom]-[37558]
Стилски СТП Тенка Кожа Wasit Ремени Шема Токи Појаси Девојки се Облекуваат Декоративни Ceintures
100% Тенка Мека Rayon УДОБНОСТ : Нашата лесна, лабава во право места, дизајн ќе направи да се чувствувате полесни од воздухот. Нашите удобен smocked foldover/rolldown еластичен појас е дизајниран за максимална comort. ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ : ве Молиме погледнете ја нашата ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА во слики. Ние големина нашите панталони за да се изгуби, fititng. Нашите панталони одговара Мали, Средни, Големи, X-Large, XX-Large) ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ : на Рака мие ладно исуши | Лесни Harem Панталона Материјал | Брзо да се суши
ГОЛЕМИНА ДОЛЖИНА cm ПОЛОВИНАТА cm ХИП cm ЕДНА ГОЛЕМИНА 102 50-102 CM 112-132
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[37501]


Карактеристики на производот

Големина:
one size
Бренд Име:
FEECOLOR
Пол:
Жените
Материјал:
Памук,Lycra,Микрофибер
Танц Тип:
Стомакот Танцување
боја:
како се покаже
дизајн:
класичен,nolvety
Материјал:
Полиестер
Целна група:
Дама,жени,танчерка
Намената:
Резервоарот,јога,облека,танц,плажа

Поврзани производи