• Цената е намалена.
  • Свеж
Unpainted Суровини ABS Пред Горниот дел од Носот Обтекател за Yamaha YZF R1 2009 2010 2011 2012

Unpainted Суровини ABS Пред Горниот дел од Носот Обтекател за Yamaha YZF R1 2009 2010 2011 2012

 
DEN 5423.52
DEN 4935.00

Стока
Во продавницата


Fitment : за Yamaha YZF R1 2009 2010 2011 2012
Внимание : Завртки не се вклучени
Боја : Бела Unpainted
(Забелешка : обтекател изработен од ABS пластика е unpainted бела, а има и некои мали гребнатинки на него, но треба да биде лесно да се изшкуркан или primied и е подготвен да се наслика пред употреба).
Материјал : Високо квалитетна ABS пластика, добра еластичност и топлина толеранција, не е лесно да се биде разбиена. Користете ист степен на ОЕМ лакот обтекател комплет ABS суровина.
Инсталација :
Точно табовите и пред-drilled дупки за да се обезбеди лесен и брз инсталација
Ќе осветленост со други К. Д. М фабриката се опремени лакот во моментов на вашиот велосипед
Може да Се DIY Вашиот Омилен Модел!
За Давачки & Даноци :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Плаќање & Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа по плаќање дозвола.
Секоја парцела е испратено со препорачана Trackable превозот услуга . Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Услови на Продажба :
Ако дефектен примени (ретко се случи), ние ќе наплата тебе или брод замена за вас според вашето барање. Поштенски не е вклучена.
Сите се врати ставки мора да се врати со својата оригинална амбалажа и во рок од 20 дена по породувањето.
Повратни информации
Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, ПРВО ако не сте задоволни со производот или услугата.
Ве молиме љубезно не ни даде негативна или неутрална повратни информации без да контактирате со нас, нашите професионални по продажба на услуги тим ќе ви даде задоволително решение. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
ALLGT
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
За Yamaha YZF R1 2009 - 2012
Објектот Должина:
40cm
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Висина:
30cm
Објектот Тежина:
1.5kg
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Поврзани производи