• Цената е намалена.
  • Свеж
19mm Цвет Симулирани Половина Бисер Монистра Декорација Занаети Рамен Грб Cabochon Монистра DIY Изработка на Накит

19mm Цвет Симулирани Половина Бисер Монистра Декорација Занаети Рамен Грб Cabochon Монистра DIY Изработка на Накит

 
DEN 115.20
DEN 89.00

Стока
Во продавницата


Име на производ : ABS смола имитација бисери слонова коска (текстурата е полесна од стаклото имитација бисери)
Спецификација на производот : Diameter4,6,8,10,12,14,16,18,20, мм (вкупно 9kinds на спецификации
4mm 50g околу 1750 парчиња
6mm 50g околу 500 парчиња
8мм 50g околу 200 парчиња
10мм 50g околу 100 парчиња
12mm 50g околу 58 парчиња
14mm 50g за 36 парчиња
16mm 50g за 24 парчиња
18mm 50g околу 17 парчиња
20mm 50g за 12 парчиња
Цена : изберете спецификации тоа е цената екранот,
Различни видови на бои, може да биде малку надвор боја, тоа е нормално, тоа се забележува, да не се прифати малку боја, ве молиме внимателно да ги шут, ви благодариме
Боја : Боја На Слонова Коска
ABS смола (acrylonitrile - styrene - butadiene copolymers, ABS Acrylonitrile Butadiene Styrene е првата буква на акроним) е висока сила, добра цврстина, лесна за обработка на лиење на термопластични полимерни материјали. Поради својата висока цврстина, отпорност на корозија, висока температура
Совети :
Бидејќи секоја серија на монистра фабрика стоката се ре-се обработуваат во тонер, не е ист како предиво боја ддв надвор од бои може да биде малку боја јо! Стари клиенти не кажам како оваа и минатата боја различните Да, тоа е нормално, ха. Различните пакети може да биде мало боја разликата е можно Казахстан
Повеќе нешта, па на првата збирка, а потоа полека ги собереш вас, посакувам на сите наши пријатели среќен шопинг!
Совет : за Стоката се земени во вид, поради светлината причини, слика боја може да бидат различни во каков вид, и сите стоки на крајот преовладуваат во вид.


Карактеристики на производот

боја:
Кинески зголеми 19mm
Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
acryl
Техника:
позлата
Број На Модел На:
B
боја:
Црвена
Количина:
50g
Обликот:
прави дупка бисер
Потекло:
Кина
Големина:
19mm

Поврзани производи