• Цената е намалена.
  • Свеж
[АКЦИИ]Егоист Аниме Виновен Круна Херој поезијата на судбината Inori SJ Униформа ноќта на Вештерките Cosplay Костими НОВИ 2018 бесплатен превозот

[АКЦИИ]Егоист Аниме Виновен Круна Херој поезијата на судбината Inori SJ Униформа ноќта на Вештерките Cosplay Костими НОВИ 2018

 
DEN 7199.52
DEN 6768.00

Стока
Во продавницата

[АКЦИИ]Егоист Аниме Виновен Круна Херој поезијата на судбината Inori SJ Униформа ноќта на Вештерките Cosplay Костими НОВИ 2018 бесплатен превозот
Опис
Состојба : Нова
Материјал : Полиестер Униформа Ткаенина,Памук
Вклучува : Костимот како слика
Бојата може да биде малку различен меѓу CRT и LCD екрани. Ве МОЛИМЕ НЕ ГО КУПИТЕ, ако сте премногу чувствителни на најмала боја разлика. Големина На Табелата
Внимание : ова е на податоци за tiled слика,затоа не може да биде 2-4cm грешка,да се земе во предвид кога се прави нарачка ако ум.
Точно Костим Детали :
Врати 1. Ако овој предмет не е она што го сакате, pls чувајте го она што беше, и го испрати назад преку воздухопловната со следење Бр. во 1 недела откако ќе ја добијат. Ние ќе издаде наплата откако ќе се добие парцела. 2. Ако објектот е прекината за време на превозот, pls контактирајте со нас. Ние може да обезбеди соодветна компензација. ве молиме не грижете се. Плаќање прифаќаме само Alipay . Ние го цениме ако може да се плати за објектот, веднаш штом ќе понудата. Предмети ќе биде предаден, ние по добивањето на уплатата. Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден откако Исплата е расчисти. Повеќето од нашите пратки се преку Кина Пост Воздухопловната (Бесплатен Превозот) : САД : 15-20working дена да пристигнат. Други земји : 25-45days да пристигнат ние, исто така може да брод преку негово барање. Од Експрес (ЕМС/FEDEX/DHL/DPEX) : околу 5-7 работни дена за повеќето земја, купувачот треба да додадете превозот надомест екстра. Сепак, ние не може да гарантира точно време на испорака, поради обичај/post office што е надвор од нашата контрола. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере тоа ние ќе ви испратиме следење на број и следење на веб-сајтот на вашата е-пошта откако ќе брод надвор од објектот. Ве молиме проверете ја вашата е-пошта. Некои земји може да ви наплати обичај такси, ако вредноста е на високо ниво. Ние не плаќаме за било обичај такси. Обично ние ќе го испрати како Подарок и пишување пониска вредност на пакетот. Контактирајте со Нас на Што обрнуваме внимание се да биде најдобро ebay продавачот ,дали контактирате со нас ако имате било барање или прашање. Ние slove сите проблеми на купувачите ставови, нема потреба да се грижите за нешто, ако го купите тука. Повратни информации, Ние ќе го остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за вас, откако завршивме со нашите трансакцијата.Ние не го цениме ако ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди на НСД. Ако не сте 100% задоволни со производот и нашите услуги, ве молиме контактирајте со нас преку ebay порака, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи тоа право. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и да е лошо повратни информации. Верувам нас, и ние може да ги реши проблемите. : ) Добра commuincation ќе донесе едни со други топлина


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L
Извор:
виновен круна
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Компоненти:
Дуксери & Суичери,Наметка,Фустани
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
виновен круна
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Себична
Извор:
виновен круна
Карактер:
Себична
Материјал:
Полиестер униформа ткаенина,Памук
Акции:
Акции Големина
Стил:
cosplay униформа
Компоненти:
Целосен сет како слика
Пол:
Жени,Мажи,Девојки,Момчиња,Унисекс
Посебни Употреба:
Ноќта На Вештерките,Карневал,Стрип Con Cosplay Костим
кориснички:
No
Број На Модел На:
0040,71201,Сосема Нов,h,001

Поврзани производи