• Цената е намалена.
  • Свеж
Zerosky 7 Режими Анален Plug Дилдо Вибратор за Жените Безжична Греење Далечински Управувач G место Massager Секс Играчки за Жени

Zerosky 7 Режими Анален Plug Дилдо Вибратор за Жените Безжична Греење Далечински Управувач G место Massager Секс Играчки за Жени

 
DEN 1378.56
DEN 1309.00

Стока
Во продавницата


Zerosky 7 Режими Анален Plug Дилдо Вибратор за Жените Безжична Греење Далечински Управувач G место Massager Секс Играчки за Жените Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет, Направени од високо одделение силиконски материјал, безбедно, мека, без мирис, кожата-пријателски и не-токсични Ергономски облик и реални glans дизајн, совршено е во согласност со криви на женски' s приватниот дел, слободно стимулирање и надразнување клиторисот, vulva и вагината, посегнување на Г-точката 7 брзина моќен и променливи вибрации режими и 10 метри безжичниот далечински управувач функција, донесување на повеќе задоволство и забава Со интелигентен систем за греење, температурата може да биде до постојана 42 целзиусови степени , што ќе ви овозможи да уживате во нејзиниот топол и пријателски милување Спецификација : Материјал : Силикон Боја : Црвена/ Виолетова Големина на : 10.5*12.5*4.4 СМ се Достапни за да вметнете дел : 10 * за 3,7 см Напојување : Vibrating гаќи : Build-во литиум батерија, USB магнетни полнење на Далечинскиот управувач : 1 x 23 A12 V батерија( Не се вклучени) Користење време : 120 Минути Vibrating начин : 7 Брзина на вибрации Max бучава : Пакувањето се вклучени :
1 x Vibrating гаќи + 1 x Далечинска контрола + 1 x USB кабел


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Големина:
2 colors
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Zerosky
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
hxzmmd

Поврзани производи