• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]SLCE француски ентузијаст 3300UF 40V Треба мелница надградба--10pcs/многу

[БЕЛА]SLCE француски ентузијаст 3300UF 40V Треба мелница надградба--10pcs/многу

 
DEN 2084.16
DEN 1688.00

Стока
Во продавницата


SLCE француски ентузијаст 3300 UF 40 V Треба мелница надградба
Висина на 4.5 мм дијаметар 3,5 мм Изглед Општи Општи
Нашата втора рака стоки три не вклучува : истекување изглед капацитет !


Карактеристики на производот

Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Број На Модел На:
capacitor
Примена:
Општа Намена
capacitance:
-
Пакет Тип:
преку дупка
Номинална Напон:
-
Температурата На Работа:
-75-80
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Повеќе
is_customized:
Yes
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи