• Цената е намалена.
  • Свеж
500pcs/многу бесплатен превозот на Големо Минијатурни длабоко ритам топката имајќи 625ZZ 5*16*5 мм

500pcs/многу бесплатен превозот на Големо Минијатурни длабоко ритам топката имајќи 625ZZ 5*16*5 мм

 
DEN 6192.00

Стока
Во продавницата


Модел
625 ZZ
Димензии
Создаден (d)
5
мм
Дијаметар (D)
16
мм
Ширина (Б)
5
мм
Печати Тип
ZZ (Две страни метал)
Квалитет
P0.Z2 / ABCE-1.Z2
Материјал
Имајќи челик (Gcr15)
Испорака датум
По барање испорака
Овој дел имајќи го чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век. Е погодна за моторни, играчки, модел, инструменти и метри, електрични алатки, комуникациска опрема, фитнес опрема, и други области. Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Како професионален имајќи производи снабдувач со многу години искуство,ние може да понуди многу видови на добар квалитет на топката лежишта. Ние сме отворени за сите искрени купувачи, за понатамошни информации, добредојдени да се направи истрага, ви благодариме што одвоивте време да ја прочитате нашата информации!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
625ZZ 625-2Z R-1650HH 80025 625Z R1650
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката

Поврзани производи