• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]SOSHIN tinfoil axial P2E 105K 1UF 105J тековната вистински оригинални голема нога блистер--5pcs/многу

[БЕЛА]SOSHIN tinfoil axial P2E 105K 1UF 105J тековната вистински оригинални голема нога блистер--5pcs/многу

 
DEN 5450.88
DEN 4415.00

Стока
Во продавницата


SOSHIN tinfoil axial P2 E 105 K 1 UF 105 J големи нозе блистер тековната
Оригиналниот автентични
Дијаметар 19.5 mm Должина 52mm


Карактеристики на производот

Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
AC / Моторот
Структура:
Тример Capacitor
Тип:
Супер Capacitor
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи