• Цената е намалена.
  • Свеж
2.4 GHZ 1600DPI Безжичен Маус со USB Приемник Светлината LED Супер Автомобил Форма За Лаптоп, Лаптоп КОМПЈУТЕР Компјутер За Macbook

2.4 GHZ 1600DPI Безжичен Маус со USB Приемник Светлината LED Супер Автомобил Форма За Лаптоп, Лаптоп КОМПЈУТЕР Компјутер За Macbook

 
DEN 405.60
DEN 272.00

Стока
Во продавницата

Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.01 USD-50,000 ДОЛАРИ Маестро Дебитна Картичка 0.
6) Ако вие сте од Германија , и одберете ТНТ превозот начин, ве молиме provise вашата компанија кодот
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас .
5) Ако сте од Швајцарија, Шведска, Австрија , и одберете ТНТ превозот начин, ќе треба да се појавиш на плаќање доказ кога ќе го добиете кутија.
Карактеристики :
2. Како точни беше опис на производот? Многу Точни 2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.01 USD-5,000 ДОЛАРИ QIWI 0.0 cm (W)
Интерфејс : USB 2.01 USD-50,000 ДОЛАРИ Web Money 0.Ако не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа , ние ќе остане со вас, додека не се реши проблемот .01 USD-5,000 ДОЛАРИ Boleto
1 USD-3,000 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
2) Ако sellect DHL/Федекс/ТНТ/UPS-от Експедитивни, можеби ќе треба да плаќате данок кога ќе го потпиша кутија. 1) 8 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број .
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.4 G Безжична Автомобил Глувчето сребро. 2)Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување , ако е можно).0 V
Номинална работат на струјата : 25m A
Батон : 2 Копчиња + 1 Копчето За Тркала
Систем за Компатибилност : Windows 98 / ME / NT / 2000 / XP / Vista / Win 7 / Linux или Mac OS
Автоматски Моќ за Заштеда на спиење функција
Спецификации :
Напојување : 2 x AAA Батерија ( не се вклучени )
Глувчето тип : Безжичен Оптички Глушец
Интерфејс : USB
Батон : 2 Копчиња + 1 Копчето За Тркала
Ве молиме ги споделите со нас на вашиот склопот на бои или Ние ќе ја испрати на боја по случаен избор , ви благодариме за разбирањето !
Пакетот Вклучува :
1 x 2.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Овој маус нуди квалификувани и трајно решение, што ги надминуваат очекувањата на неговата вредност цените. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Пратката Начин
Време на испорака DHL/ Федекс/ ТНТ/ UPS-от Препорачана 3-7 Дена Ali Express Премиум Превозот 4-15 Дена Ali Express Стандард Превозот 10-35 Дена Кралската Пошта Економија 10-15 Дена Русија Експрес-SPSR 11-14 Дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-45 Дена Correos Економија 20-25 Дена
1) Ако сте во Бразил , времето за испорака е 25-90 дена , без разлика на тоа каков вид на превозот начин, бидејќи на обичај. Ние ќе ви даде попуст купони . НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.01 USD-50,000 ДОЛАРИ, Western Union 0.
1 x USB Приемник(Изграден внатре)
Сумата на уплата Поддршка Цел Износ VISA и Master Card Кредитна Картичка 0.0
Резолуција : 1600 DPI
Номинална работен Напон : 3. Како брзо да не продавачот брод елементи? Многу Брзо
Јас f сте задоволни со цел, ве молиме да направи 5 ѕвезди на повратни информации со цел, подобро е ако можете да ги споделите слики да ни се појавуваат детали повратни информации оценка.
Обликот е идеален за секој корисник.
4) Ако се од Бразил, Чиле и Шпанија , и одберете ПРОЗОРЦИ превозот начин, ќе треба да се појавиш на плаќање доказ кога ќе го добиете кутија.
Безжичен глушец е економичен начин. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Како задоволни беше со продавачот комуникација? Многу Задоволни 3.


Карактеристики на производот

Примена:
Десктоп,За Користење,За Домашна Употреба,Лаптоп
Рака Ориентација:
Двете Раце
Бренд Име:
НЕО ЅВЕЗДА
Број На Модел На:
за Windows 2000, Me, XP, Vista, Win 7
Тип:
2.4 Ghz Безжична
Wi-Fi Опсег:
10m
Метод На Следење На:
Оптички
Оптичка Резолуција:
1000 DPI
Стил:
3D,Мини
Пакет:
Yes
Безжична Технологија:
2.4 Ghz
Број на Копчиња:
2
Бруто тежина:
80g
Интерфејс Тип:
USB
DPI:
1600
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Број на Ролки:
1
Моќност Тип:
Батеријата
Интерфејс Тип:
2.4 GHz безжична трансмисија до 10 метри работната далечина.
Број На Модел На:
USB 2.4 Ghz Оптички Безжични Компјутерски Глувче За КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Десктоп
Компатибилност со:
за Windows 2000, Me, XP, Vista, Win 7 и Mac
функција 1:
со USB Приемник за Лаптоп, Лаптоп КОМПЈУТЕР, Десктоп Компјутер
Карактеристика 2:
3 Копчиња 1600 DPI/ИПК Глувче за КОМПЈУТЕР Лаптоп
ОДГОВАРА ЗА:
за лаптоп или десктоп компјутери
Поддржува:
Ултра тенок 2.4 G Безжична Глувчето И Глувците
функција 3:
Оптички Глушец за APPLE Macbook Mac Глувчето
карактеристика 4:
Безжичен Глушец Тркачки Автомобил во Облик на Оптички Маус со USB Глушец 3D 3 Копчиња
Карактеристика 5:
Порше Автомобил Форма

Поврзани производи