• Цената е намалена.
  • Свеж
2 ПАРЧИЊА DIY 12V DC Масло Пумпа 23W

2 ПАРЧИЊА DIY 12V DC Масло Пумпа 23W

 
DEN 3360.00

Стока
Во продавницата


2 ПАРЧИЊА DIY 12 V DC Масло Пумпа 23 W
Напон : DC 12 V
Моќност : 23 W
Вшмукување : 0.08 mpa
Притисок : 0.3 mpa
Големина : 60x60x156mm
Бучава : 65db
Вшмукување;Не помалку than3m
Глава;3m
Поле на примена :
Автомобилската поправка shop/Сите видови на масло за пренос/DIY масло размена/замена на масло на механичка опрема/ Масло за ладење изменета
Течни Апликација :
Моторното масло, и бран на резервоар за масло, опрема, нафта, мазут
Ригорозни екстракција бензин, алкохол запалива течност


Карактеристики на производот

Употреба:
Вода
Структура:
Опрема Пумпа
Примена:
Поморски
моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Број На Модел На:
12v
Standard or Nonstandard:
Стандард
Гориво:
Електричен
Модел:
12v
моќност:
23W
На вшмукување :
0.08 MPa
Притисок:
0.3 Mpa
Големина:
60x60x156mm
Бучава:
65dB
Вшмукување:
3m
глава:
3m
цевка:
Бара 10 мм дијаметар на цевка

Поврзани производи