• Цената е намалена.
  • Свеж
LARATH Нов Автомобил, Возило 3 Копчиња на Далечинскиот Клуч Keyless Фоб Случај Со Копчето Подлога За MG Rover јас zr ZS 25 45 Клучни Школка Замена

LARATH Нов Автомобил, Возило 3 Копчиња на Далечинскиот Клуч Keyless Фоб Случај Со Копчето Подлога За MG Rover јас zr ZS 25 45

 
DEN 239.52
DEN 204.00

Стока
Во продавницата

Нов Автомобил, Возило 3 Копчиња на Далечинскиот Клуч Keyless Фоб Случај Со Копчето Подлога За MG Rover јас zr ZS 25 45 Клучни Школка Замена Најдобри замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај. Совршена замена за оригиналната мотори и да се направи вашиот клуч изгледа како нова. Овој објект не е далечинскиот клуч, тоа е само еден далечински копче школка случај замена. НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип) единица внатре. Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите. од вашиот стар далечински да го нашиот нов случај.На keyblade треба да се намали на вашиот локален дилер или квалификуван locksmith сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет Забелешка : Оваа ставка не е далечинскиот клуч и тоа е само далечинскиот клуч школка случај замена. Не електронски internals Пакет Листата : 1pcs копче школка


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Напон:
5V
Име На Модел:
Автомобил Копче Школка За MG
Специјални Функции:
Автомобил копче Случај замена
Објектот Ширина:
35mm
Бренд Име:
LARATH
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
15mm
Објектот Тежина:
30g
Објектот Должина:
40mm
Материјал Тип:
ABS
автомобил копче школка:
За MG
Копче:
3

Поврзани производи