• Цената е намалена.
  • Свеж
LUCKYLIANJI Дете Децата Ретро Кашмир Панк Natual Пердув Бенд Мека Формално Fedora Џез Панама Шешир Шапка (Една Големина:54cm)

LUCKYLIANJI Дете Децата Ретро Кашмир Панк Natual Пердув Бенд Мека Формално Fedora Џез Панама Шешир Шапка (Една Големина:54cm)

 
DEN 596.16
DEN 417.00

Стока
Во продавницата

modname=ckeditor
Ние сме професионални со капи,Ние ќе го користи Меурот за да се заштити Шапка многу добро.Pls не грижете пакет и нема да ја добиете свиткана или мелени шапка . Материјал : Слама Димензии : Обем : 54 CM (Прилагоди Јаже во Внатрешноста на капа) Шапка гребенот : 4 CM Максимална : 10 CM Бенд : Natual Пердув Бенд Само Една големина


Карактеристики на производот

Бренд Име:
LUCKYLIANJI
Пол:
Унисекс
Материјал:
Волна
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Формално
Тип На Објект:
Fedoras

Поврзани производи