• Цената е намалена.
  • Свеж
Махагони база на правоаголник занаети полица на вазна риба резервоарот стојат декорација база teapot пиедестал artical и декорација на екранот база

Махагони база на правоаголник занаети полица на вазна риба резервоарот стојат декорација база teapot пиедестал artical и декорација

 
DEN 1008.00

Стока
Во продавницата


детали за производот
Големина Бр.1 7.5 cm * 7.5 cm * 5.5 cm
Големина No2 9.5 cm * 9.5 cm * 5.5 cm
Големина No3 11cm * 11cm * 5.5 cm
Големина No4 13cm * 13cm * 5.5 cm


Карактеристики на производот

Материјал:
Дрво
Тема:
Растенијата
Стил:
Традиционален Кинески

Поврзани производи