• Цената е намалена.
  • Свеж
Боја Silver Прстени Мода Симпатична Був Гроздобер Волфрам Накит Прстен За Жени

Боја Silver Прстени Мода Симпатична Був Гроздобер Волфрам Накит Прстен За Жени

 
DEN 576.00
DEN 461.00

Стока
Во продавницата


Добредојде!Нашата почетна страна
Позлата Сребрени Прстени Мода Симпатична Був Гроздобер Волфрам Накит Прстен За Жени
Фабриката Име
Luo Y Накит
Тип На Објект
Прстен
Количина
Еден Прстен
Објектот нема
J01814
Материјал
Тибетската сребро алуминиум+ Злато позлата+ Просо Смола + Кристално
Големина
6 7 8 9
Боја
Камен сива и злато
Пакување
OPP вреќа, Картон
100% во вид на пукање со Висок квалитет, ве молиме остатокот увери купување. Лажни изгуби три
1.Ние си имаме свој фабрика , кој се наоѓа во Yiwu Меѓународната Трговија Град , Yiwu, добредојдени сте да дојде да не посетите и да го изберете вашиот омилен производи директно
2. Судењето цел или примерок цел, исто така, е поздравен, и ние ќе се направи на дизајни како клиенти барања
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
Повеќето Предмети се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail , да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 25 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 до 45 работни дена.
Ние прифаќаме alipay тука .
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата
процесор ЗАЧУВАМ.
Ве молиме вратете пакетот за целосна наплата ако не ви се допаѓа тоа
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред превозот назад.
Ве молиме љубезно ја напушти possitive и 5 ѕвезди на повратни информации за нас, доколку се задоволни со предмети
Ве молиме контактирајте со нас прво пред повратни информации ако не им се допаѓа на предмети
Ќе го реши секој проблем во рок од 24 часа, како и временската разлика.
Ве молиме да се грижи за вашиот накит
Избегнувајте хемикалии,бања,несреќа,пот и влажноста на воздухот
Избришете со мека крпа и да ја зачувате добро


Карактеристики на производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
15mm
Број На Модел На:
J01814
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
kinel
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
убава
Компатибилност:
NO
Моделирање:
був
Место на Потекло:
Yiwu , Жеџијанг
Подароци објект:
Љубовници , пријатели, родители , бизнис
Методи На Продажба:
Евтини висок квалитет, брза испорака

Поврзани производи