• Цената е намалена.
  • Свеж
2017 Нови Фенг Шуи Десет Потпевнувам Keychain W Fengshuisale Нишка На Хривнија W2092

2017 Нови Фенг Шуи Десет Потпевнувам Keychain W Fengshuisale Нишка На Хривнија W2092

 
DEN 1295.04

Стока
Во продавницата

Ширум Должина : 11.5 cm/4.5 инчен големината на keychain : 5.5x5cm/2.2x2inch Тежина : 33g/еез Материјал : алуминиумски
Оваа моќна Десет-spoked тркала амајлија со десет ПОТПЕВНУВАМ слогови ги штити против злонамерни маки од осум компас насоки и врвот/дното насоки. Тоа, исто така, dispels на штети од црна магија, канцеларијата на политиките и на судските предмети.


Карактеристики на производот

Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Метал
Тема:
Маскота

Поврзани производи