• Цената е намалена.
  • Свеж
Tangpan 100pcs Круг Искра Кристално На Одделение Кристал Лента Тока Лизгачот Свадба Декорација

Tangpan 100pcs Круг Искра Кристално На Одделение Кристал Лента Тока Лизгачот Свадба Декорација

 
DEN 1914.72

Стока
Во продавницата

Фенси и glittery срце-форма на слајд токи Украсени со круг на пенливи rhinestones Совршен за декорација на свадба, лакови за коса, кукла облека, карти, scrapbooks, подарок кутија, итн. Може да додадете еден допир на елеганција на вашиот предмети Големина (L x W ) : Тркалезна Форма едно : Прибл.15mm/21mm , Средината Пол : 8mm/15mm; Материјал : Сребро позлата железо и кристал Боја : Сребрена


Карактеристики на производот

Големина:
15mm, 21mm
Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Rhinestones
Функција:
Rhinestones
Техника:
Обложени
Материјал:
Rhinestones
Употреба:
Ремени,Облека
Тока Тип:
Прстени
Обликот:
Станот
Број На Модел На:
прстен
боја:
Сребро.
Големина:
15mm

Поврзани производи